Seria 600 - pompy zbiornikowe

Pompy zbiornikowe – seria 600

Mobilne oraz stacjonarne pompy wirnikowe z serii 600 są odpowiednie do rozładunku, a także transportu większej ilości płynów z pojemników i otwartych zbiorników. Podczas pompowania i cyrkulacji, agresywne oraz ścierne ciecze przesyłane są z maksymalną wydajnością. Niezawodna pompa zbiornikowa serii 600 doskonale poradzi sobie z transportem zawiesin włókien roślinnych, ługów sodowych, farb na bazie wody, a nawet ścieków przemysłowych. Można więc wywnioskować, że urządzenie przesyła także media zawierające ciała stałe. Jest to wygodne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych, którym zależy na pewnym stopniu uniwersalności pompy. A to jeszcze nie wszystkie z zalet tych urządzeń.

Pompy seria 600


Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zalety pomp zbiornikowych serii 600

Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że tego typu pompy wirnikowe dostępne są zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej. Oznacza to, że bez przeszkód można dopasować sprzęt do miejsca pracy. Z uwagi na długość montażową (do 4100 mm) urządzenie sprawdzi się nawet w przypadku wysokich zbiorników. Przyszłych użytkowników pomp zbiornikowych z pewnością zadowoli fakt, że posiadają one wymienny silnik. Optymalnie dopasowany sprawi, że pompa doskonale poradzi sobie z przesyłem mediów o różnej gęstości, nie zużywając przy tym dużo energii. Aby dobrać właściwy silnik, wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami technicznymi, którzy przedstawią różnice w pracy urządzenia. Pompa zbiornikowa może być wykorzystywana mobilnie i stacjonarnie, czyli będzie przydatna dla firm pompujących ciecze z różnych zbiorników, we wielu miejscach, ale też będzie odpowiednia dla zakładów przesyłających media wyłącznie z jednego punktu. Warto dodać, że proponowane pompy są hermetycznie zamknięte, a przez to niezwykle szczelne.

Cechy wyróżniające pompy zbiornikowe tej serii

Niektóre z prezentowanych modeli posiadają konsolę do instalacji na sucho. Są też dodatkowo uszczelniane mechanicznie materiałami ze spieków ceramicznych i FKM, co daje gwarancję, że urządzenie nie będzie przeciekać. Pompy mogą mieć otwarty lub zamknięty wirnik stożkowy o różnej wielkości. Warto wiedzieć, że w rurze wewnętrznej umieszczany jest stalowy rdzeń, którego zadaniem jest zapobiegać podłużnemu rozszerzaniu między rurą wewnętrzną a wałem pompy. Do wyboru są różne wersje sprzętu, które mogą różnić się np. przyłączeniem po stronie wlotowej i wylotowej — może być ono gwintowane lub kołnierzowe. Aby uzyskać więcej informacji o naszych pompach, zapraszamy do przejrzenia opisów poszczególnych urządzeń.