Producenci

Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem handlowym firm: FLUX, GEPPERT, MERCODOR, a także dystrybutorem renomowanych producentów, takich jak: Grundfos, Calpeda, VERDER oraz wielu innych.

flux logo

FLUX

FLUX jest synonimem technologii pomp od ponad 60 lat. Od wynalazcy elektrycznej pompy beczkowej do dostawcy kompletnych systemów przepływowych. FLUX-GERÄTE GMBH. Średniej wielkości firma z Maulbronn opracowuje i sprzedaje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii pomp.

FLUX – marka, która oznacza więcej niż tylko pompy.

Pompowanie, opróżnianie, mieszanie, napełnianie, dozowanie – kiedy ciecz zaczyna się poruszać, wymagania są różnorodne. W każdym razie proces musi przebiegać płynnie. To właśnie reprezentuje marka FLUX- która jest ceniona na całym świecie jako uosobienie jakości, bezpieczeństwa i rozwiązań, które spełniają długoterminowe wymagania. Aby rozwiązać zadania w najlepszy możliwy sposób dla klienta, FLUX oferuje szeroki zakres kompetencji.

O wiele więcej niż tylko pompy. Technicznie oznacza to kompleksowy system produktów pomp, silników, przepływomierzy, akcesoriów i wielu innych. Związane z projektem „Więcej niż tylko pompowanie” oznacza towarzyszenie naszym klientom od pierwszego kontaktu do rozwiązania satysfakcjonującego jego – i poza nim, jeśli jest to pożądane. W ten sposób FLUX utrzymuje ciągłość i długoterminowe kontakty. Proste, złożone lub całkowicie indywidualne, nawet ponad zamówienie: FLUX jest przygotowany na wszystkie życzenia. A przede wszystkim, że nasi klienci potrzebują czegoś więcej niż tylko pomp.

logo geppert

GEPPERT

Filozofia Geppert Rührtechnik – Szybko. Innowacyjnie. Elastycznie.

Twój specjalista w zakresie indywidualnych technologii mieszania. Osobiście zaangażowani w innowacyjne rozwiązania. Geppert Rührtechnik oznacza jakość i niezawodność w budowie mieszadeł od ponad 45 lat. Opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy innowacyjne mieszadła do wszystkich zastosowań w przemyśle włókienniczym – takich jak chemikalia, farmaceutyki, biotechnologie lub żywność – a także do oczyszczania wody i ścieków.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy idealnym partnerem zarówno dla standardowych, jak i specjalnych zastosowań. Wybierając i projektując nasze mieszadła, możemy skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia, wewnętrznych baz danych i najnowocześniejszych narzędzi, takich jak FEM (Finite Element Method) i CFD Computational Fluid Dynamocs), a także z własnych laboratoriów przepływowych. Dlatego zawsze możemy zaproponować optymalne rozwiązanie.

Oprócz naszych mieszadeł produkujemy odpowiednie pojemniki i statywy, montowane na ścianie, lub przenośne. Możemy je wdrożyć z uwzględnieniem wszelkich połączeń w twoim systemie.

Nasza produkcja w Erzhausen jest certyfikowana zgodnie z normą zarządzania jakością DIN EN ISO 9001 i normą zarządzania środowiskowego DIN ISO 14001.

mercodor logo 200 150

MERCODOR

Od ponad 40 lat firma oferuje ekologiczne, przyjazne dla środowiska technologie niszczenia dla prawie każdego rodzaju odpadów. Rodzinna firma MERCODOR GmbH Sondermaschinenbau KG, została założona w 1973 roku. Zajmuje się produkcją maszyn rozdrabniających w Trebur.

Kruszarki firmy są dziś z powodzeniem stosowane w przedsiębiorstwach przemysłowych i handlowych, w hotelach, szpitalach, stołówkach kuchennych, na statkach wycieczkowych, a także w utylizacji odpadów komunalnych i recyklingu surowców w celu znacznego zmniejszenia ilości odpadów. Dzięki zorientowanym na klienta systemom dostosowanym do konkretnych problemów z odpadami, ilość odpadów może zostać zmniejszona nawet o około 80 procent. W rezultacie, zależne od objętości koszty transportu, przechowywania i składowania odpadów są znacznie zmniejszone.

Wieloletnie doświadczenie firmy z najróżniejszymi obszarami zastosowań jest dziś gwarancją bezproblemowego użytkowania. Systemy charakteryzują się szczególnie solidną konstrukcją, praktycznie bezobsługową pracą i wysoką wydajnością przy niskim zużyciu energii. Zwarta konstrukcja pozwala na idealne dostosowanie do np. trudnych warunków lokalnych lub kombinacji z istniejącymi systemami przenośników w zakładach produkcyjnych. Zależnie od zadania, różne urządzenia zasilające i wyładowcze, takie jak przenośniki taśmowe, urządzenia podnoszące i przechylające, systemy wyciągowe, rynny wyładowcze itp. są dostarczane w standardzie. Ten wysoki poziom elastyczności oznacza, że ​​rozdrabniacze MERCODOR o wysokiej wydajności mogą być używane wszędzie tam gdzie generowane są odpady, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

W oparciu o sprawdzoną podstawową koncepcję techniczną i ciągłe innowacje maszyn, rozdrabniacze MERCODOR są stosowane na całym świecie od momentu założenia firmy.

calpeda logo

CALPEDA

Calpeda to firma, która jest zaangażowana w badania, rozwój, produkcję i industrializację systemów pompowych. Chcemy kontynuować to, co zostało założone wiele lat temu przez Vinicio Mettifogo, założyciela i pioniera, możemy pochwalić się imponującymi liczbami: 250 pracowników i 30 000 metrów kwadratowych w naszej siedzibie w Montorso Vicentino (Vicenza); produkcja ponad 2000 typów pomp o mocy od 0,5 do 200 kW.

Oferujemy naszym Klientom dużą i specyficzną gamę pomp do szerokiej gamy zastosowań: zastosowania domowe, zakłady przemysłowe, wody gruntowe, ścieki, dla obiektów cywilnych, sektora usług budowlanych, aplikacji rolniczych i nawadniających, basenów i spa łaźnia.

GRUNDFOS

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody. Przyczyniamy się do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie, które nie szkodzą naszej planecie i poprawiają jakość życia ludzi.

Pompy Grundfos mają zastosowanie między innymi w przemysłach: maszynowym, farmaceutycznym, energetycznym, w produkcji żywności, napojów, biopaliw I wielu innych.

VERDER

Verder Liquids produkuje pompy, mieszalniki i systemy. Pompy są dystrybuowane przez 27 biur firmy Verder, uzupełnionych o ogólnoświatową sieć lokalnych dystrybutorów. Verder Liquids oferuje lokalną obecność, lokalną obsługę i szybki czas dostawy.

Jako producent, Verder Liquids jest w stanie utrzymać najwyższe standardy w zakresie procedur projektowania, konstrukcji i testowania, co zmniejsza ryzyko oraz koszty dla klienta. Jesteśmy również w stanie odpowiedzieć na potrzeby rynku na nowe produkty.

Nasi pracownicy są świadomi, że nie wystarczy mieć wiedzę tylko o pompach, ale także o konkretnej aplikacji. Słuchamy Ciebie, naszego klienta i mamy doświadczenie w znajdowaniu rozwiązań pompowych dla każdej aplikacji!