Seria 700 – stacjonarne pompy cyrkulacyjne i filtrujące
  • Start
  • Produkty
  • Seria 700 – stacjonarne pompy cyrkulacyjne i filtrujące

Pompy zbiornikowe filtrujące i cyrkulacyjne

Stacjonarne, pionowe pompy wirnikowe serii 700 cechują się wysokim przepływem i niezawodnością, a także nadają się do pracy ciągłej. Ponieważ nie posiadają łożysk ani uszczelek w obszarze działania cieczy, pompy są bardzo odporne na zużycie i działają na sucho. Solidny, osłonięty wał pompy i grubościenny króciec rurowy zapewniają bezwibracyjną pracę pompy. Niemożliwy jest kontakt obracających się elementów przenośnika z obudową pompy, co gwarantuje jej bardzo długą żywotność.

Pompy seria 700


Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Szerokie możliwości pomp stacjonarnych serii 700

Cyrkulacyjna i filtrująca pompa stacjonarna serii 700 to urządzenie, które wykorzystuje się w przypadku płynów agresywnych, choć nie tylko. Idealnie sprawdzi się do przesyłu zarówno kwasów organicznych, jak i nieorganicznych. Nie uszkodzi się także przy przesyle zasad ani soli. Użytkownicy zadowoleni są z osiągów pompy podczas transportu kąpieli galwanicznych — wodnych roztworów związków chemicznych, takich jak siarczan miedzi, chrom czy elektrolity cynkowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby pompy stacjonarne serii 700 stosować również do pompowania i cyrkulacji cieczy neutralnych. W związku z tym nasze urządzenia doskonale sprawdzą się w przemyśle chemicznym, inżynierii procesowej lub branży galwanicznej. Właściciele pomp stosują je też przy wytrawianiu stali, detoksykacji spalin, a także przy uzdatnianiu wody i oczyszczaniu ścieków. Oznacza to, że sprzęt bezproblemowo poradzi sobie zarówno z płynami, w których znajdują się ciała stałe, jak i tymi, gdzie ich nie ma.

Pompa, oprócz przystosowania do ciągłości użytkowania, satysfakcjonuje właścicieli możliwością zakupu jej w różnych wielkościach, a tym samym doboru odpowiedniej mocy urządzenia. Do wyboru są aż cztery typoszeregi. Przy opisach pomp znajdą Państwo polecane do nich silniki, dzięki którym zakupiony sprzęt będzie działał najwydajniej. Polecamy zapoznać się ze szczegółami umieszczonymi przy wystawionych na sprzedaż produktach.