Pompy beczkowe i kontenerowe

Pompy beczkowe Flux i ręczne

Pompy beczkowe i kontenerowe – urządzenia przeznaczone do pompowania płynów o niskiej lepkości z szerokiej gamy pojemników.

Pompy beczkowe oraz kontenerowe FLUX nadają się do pompowania płynów o niskiej lepkości, a zwłaszcza agresywnych i łatwopalnych. Proponujemy urządzenia do różnych zastosowań, w tym przeznaczone do niewielkich pojemników (jak np. kanistry), a także te dedykowane sektorowi spożywczemu. W obszarach zagrożonych wybuchem sprawdzą się natomiast pompy w wersji Ex o najwyższym standardzie bezpieczeństwa i certyfikowanej jakości. Pompa beczkowa FLUX zbudowana jest na zasadzie modułowej i może pracować na tym samym silniku, co inne pompy tego typu. Wygodę zapewnia również sama waga urządzenia. Ze względu na niewielką masę pompa beczkowa może być łatwo przenoszona z jednego pojemnika do drugiego.

Pompy beczkowe Flux to gwarancja niezawodności

Łatwa obsługa silnika i całego sprzętu umożliwia krótki czas przełączania się między różnymi pojemnikami, a także błyskawiczną zmianę trybu pracy (mieszanie/pompowanie). Do wyboru są różne pompy beczkowe z uszczelnieniem pierścieniowo-ślizgowym i bez niego. Oferujemy również modele dla większych głowic podających i pomp mieszających. Pompy beczkowe i kontenerowe FLUX są dostępne w wersjach z ochroną przeciwwybuchową, certyfikatem 3A oraz w wykonaniu FOOD (zgodnie z Rozporządzeniem (EC) 1935/2004 i FDA CFR 21). Ciekawą propozycją może okazać się również sprzedawana przez nas pompa bębnowa. Wszystkie nasze urządzenia były wcześniej dokładnie sprawdzane, dlatego ich skuteczność oraz wytrzymałość zostały potwierdzone. Prawidłowo użytkowane będą w pełni bezpieczne i praktyczne przez lata.

Zestaw pomp beczkowych – idealny na lata i przesył różnych mediów

Osobom lubiącym komfortowe rozwiązania oferujemy wstępnie zmontowane zestawy pomp. Występują one zarówno w wersji uniwersalnej, jak i dedykowanej konkretnym mediom. Do wyboru jest między innymi pompa beczkowa do wody, a także do olejów, kwasów i detergentów. W połączeniu z przepływomierzem można również skonfigurować półautomatyczne systemy napełniania – w celu precyzyjnego dozowania wystarczy nacisnąć przycisk. W naszej ofercie umieszczona została pompa beczkowa pneumatyczna oraz ręczna. Pierwsza z nich do działania wykorzystuje siłę sprężonego powietrza, które jest odcinane w momencie zassania całego płynu do pojemnika. Z kolei druga, jak sama nazwa wskazuje, opiera swoje działanie na sile mięśni użytkownika.

W obu przypadkach nasze urządzenia mogą zostać wyposażone w ciekawe akcesoria, jak na przykład adapter pozwalający na zamocowanie pompy w beczce czy zawór w formie pistoletu. Szczegółowe parametry naszych urządzeń można przejrzeć po wybraniu konkretnego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!