Pompy

Pompy Verder

Pompy Verder to ciekawa propozycja urządzeń dla branż spożywczych, farmaceutycznych i kosmetycznych. Proponowany przez tę markę sprzęt został wyposażony w niezwykle wydajne silniki. Verder prezentuje różne pompy — nie tylko Packo czy Varderlove, ale także Varderflex. Każda z nich różni się maksymalnym przepływem i ciśnieniem, a także budową, dlatego warto wybrać sprzęt jak najbardziej dopasowany do przeznaczonego stosowania.

Wśród sprzedawanych modeli można znaleźć także pompy przeznaczone do tłoczenia produktów spożywczych. Te same urządzenia stosuje się między innymi do przesyłu ścieków i zanieczyszczonych płynów. Jedną z najchętniej wybieranych przez zakłady przetwórcze pomp od Verder jest też ta, która umożliwia transport mediów zawierających ciała stałe. To szczególnie przydatne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które generują odpady poprodukcyjne w formie kawałków mięs, warzyw lub owoców. Sprzęt jest na tyle solidny, że poradzi sobie również z agresywnymi płynami

Pompy Verder spełniają normy sanitarne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Każda zaprezentowana przez Verder pompa to przykład znacznego ułatwienia pracy dla wielu przedsiębiorstw. Urządzenie, które jest tak uniwersalne, wciąż pozostaje bardzo proste w obsłudze. Jednak co istotne, pompa Verder posiada niezbędne certyfikaty, które dopuszczają ją do kontaktu z produktami spożywczymi (EHEDG oraz 3A). Taki dokument jest potwierdzeniem spełnienia najważniejszych norm sanitarnych zarówno w kwestii samej obudowy urządzenia, jak i jego użytkowania. Sprzęt pozostaje niewrażliwy na działanie naturalnych kwasów i substancji, które występują w żywności lub innych produktach wymienionych branż. Dane techniczne wybranych pomp informują o minimalnym i maksymalnym ciśnieniu, a także przepływie mediów — może on wynosić nawet do 1200 m³/h. Nie wiesz, na którą pompę się zdecydować? Zachęcamy do kontaktu! Na podstawie krótkiego wywiadu pomożemy dobrać właściwe urządzenie, które będzie odpowiadało realizowanemu zleceniu.