Mieszadła

Mieszadła do otwartych i zamkniętych
pojemników

Geppert jest certyfikowanym producentem napędów mieszadeł z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym i oferuje nie tylko indywidualne rozwiązania, ale także standardowe mieszadła do instalacji pilotażowych i przemysłowych.

Mieszadła do wody i cieczy oleistych

Mieszadła przemysłowe marki Geppert można podzielić na beczkowe, kontenerowe, przekładniowe i statywowe. Stosuje się je między innymi w otwartych i zamkniętych pojemnikach bezciśnieniowych do mieszania płynów po ich transporcie lub przechowywaniu. W sprzedaży są również przemysłowe mieszadła modułowe wykorzystywane w obszarze spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i do ochrony środowiska. Rozwiązania od Geppert pozwalają także na przeprowadzenie dokładnej analizy procesu mieszania poprzez symulację CFD – jest to rozwiązanie dla osób, które chcą w sposób bezpieczny przetestować, jak miesza się ich substancja i tym samym podnieść jakość usług.

Technologia:
– Moc napędu do 250 KW
– Długości fal do 30 metrów
– Innowacyjny program uszczelnienia mechanicznego mieszadła
– Szeroka gama stali nierdzewnych i specjalnych materiałów
– Powłoki specyficzne dla aplikacji i jakość powierzchni
– Szeroka gama elementów mieszających ze standardowymi i specjalnymi rozwiązaniami

Nasze kompetencje i zalety w skrócie:
– Dostarczamy mieszadła do wszystkich zastosowań w przemyśle włókienniczym, przemyśle spożywczym, a także w technologii wody i ścieków.
– Od projektu do testowania wszystko jest zaprojektowane pod jednym dachem
– Wersje z ochroną przeciwwybuchową według ATEX RL 2014/34 / UE (dawniej RL 94/9 / EG)
– Indywidualne rozwiązania specjalne dla specjalnych wymagań klienta
– Ponad 45 lat doświadczenia w budowie mieszadeł
– Ponad 60 000 dostarczonych mieszadeł na całym świecie
– Liczne referencje renomowanych klientów na całym świecie
– Jakość „Made in Germany”

Co ważne, doskonale znamy się na pompach, które sprzedajemy. Nasi doradcy techniczni zawsze przedstawiają korzystne propozycje dla naszych klientów. Opiekunowie klienta chętnie pomagają dobrać odpowiednie mieszadło w zależności od konsystencji cieczy, stopnia zagrożenia, a także pojemnika, w jakim się znajduje. Warto pamiętać, że zupełnie inne urządzenia stosuje się do mieszania substancji oleistych łatwopalnych, a inne do mieszania wody z bardzo płynnymi cieczami.

Sprawdź naszą ofertę!