Pompy głębinowe

Pompy głębinowe do studni

Pompy głębinowe to urządzenia wykorzystywane przede wszystkim do poboru wody ze studni. Korzystają z nich zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Najczęściej taka pompa głębinowa stosowana jest w przypadku, kiedy dane gospodarstwo nie ma bezpośredniego przyłączenia do wody dostarczanej przez miejskie wodociągi. Wówczas właściciel zobowiązany jest do wykopania studni, z której samodzielnie będzie zasilał swój dom lub zakład.

W naszych urządzeniach stosujemy różne typy silników elektrycznych — jednofazowe oraz trójfazowe. Pompa przeznaczona jest do studni głębinowej 4″, 6″, 8″ lub 10″ w zależności od wybranego modelu. Użytkownik ma możliwość doboru napięcia, częstotliwości, a także specjalnych uszczelnień pozwalających na pracę w wyższych temperaturach wody i nie tylko. Każda nasza pompa do wody głębinowa spełnia najważniejsze normy bezpieczeństwa i standardy jakości — jest między innymi zgodna z zasadami NEMA oraz ISO 228. Ich użytkowanie jest możliwe nawet w temperaturze 35°C.

Szerokie zastosowanie i łatwa instalacja pomp głębinowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kiedy studnia głębinowa została już przygotowana, wówczas pompa może zostać podłączona w kilku celach — najczęściej pobiera się za jej pomocą czystą wodę użytkową, która trafia bezpośrednio do domów i zakładów. Stanowi ona alternatywę dla podłączenia do wodociągów miejskich. Pompy głębinowe śrubowe wykorzystywane są także do nawodnień pól uprawnych, ogrodów i sadów. Zatem wydobywaną wodę można wykorzystywać na dowolny sposób, a jedynym warunkiem jest posiadanie studni głębinowej. Warto wybrać nasze urządzenia z kilku powodów. Jedną z największych zalet jest przede wszystkim fakt, że pompa do studni głębinowych działa bardzo cicho. Nie jest przez to uciążliwa. Co więcej, urządzenia przystosowane są do pracy na wysokości do kilkuset metrów, zachowując przy tym maksymalną wydajność.

Jesteśmy świadomi tego, że pompa głębinowa śrubowa montowana do studni kopanej, żeby działać prawidłowo, musi zostać właściwie zamontowana. Dlatego oferujemy naszym klient pomoc także po dokonanych zakupach. Przy każdym produkcie umieściliśmy instrukcję montażu pompy, warunki jej pracy oraz kartę techniczną. W razie jakichkolwiek wątpliwości, związanych z doborem odpowiedniego urządzenia, jego podłączenia bądź użytkowania, zapraszamy do kontaktu — nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytanie.