Pompy przemysłowe

Pompy przemysłowe

Pompy przemysłowe to urządzenia służące do przesyłu różnego typu substancji ciekłych między dwoma zbiornikami lub w celu wypompowania cieczy. W naszej ofercie umieściliśmy modele pomp przystosowanych do pracy z wodą czystą, umiarkowanie zabrudzoną oraz zanieczyszczoną w dużym stopniu. Odpowiednio dobrana pompa przemysłowa jest w stanie pracować nawet z cieczami agresywnymi w sferze niebezpiecznej, czyli między innymi takiej, w których niebezpieczeństwo wybuchu bądź podpalenia jest bardzo wysokie.

Jak sama nazwa wskazuje, są to pompy dla przemysłu o różnych profilach działalności, jednak doskonale sprawdzą się również dla osób prywatnych. Firmy mogą korzystać z pomp, między innymi w celu usprawnienia przesyłu wody do instalacji w gospodarstwach domowych, a także łatwiejszego gospodarowania nieczystościami. Urządzenia przydają się przedsiębiorstwom prowadzącym wykopy i drenaże. Nachodzącą wodę z łatwością można wypompować bez obaw o znajdujące się w niej ciała stałe pod postacią piasku, żwiru czy drobnych kamieni. Z pomp przemysłowych korzystają również lokale usługowe. Proponujemy rozwiązania dla gabinetów z hydromasażem oraz basenów. Nasze urządzenia wielokrotnie stały się numerem jeden w branży gastronomicznej, motoryzacyjnej i rolnej.

Pompy dla przemysłu i osób prywatnych

Osoby prywatne mogą wykorzystywać nasze pompy do odpompowywania wody z zalanych piwnic i pomieszczeń. Sprzęt przystosowany został do pracy na bardzo dużej głębokości, dlatego bez przeszkód można wybrać pompy celem przesyłania wody ze studni bezpośrednio do instalacji w domu. Nowoczesna technologia sprawdziła się podczas wypompowywania wody z oczek, stawów i przydomowych basenów. Niektóre z urządzeń można wygodnie stosować do podlewania pól i ogrodów, a innymi wzmocnić przesył wody, tym samym zwiększając ciśnienie na przykład podczas mycia samochodu.

W ofercie zestawiliśmy najbardziej użyteczne, a jednocześnie solidne pompy. Znaleźć można u nas między innymi pompy cyrkulacyjne, głębinowe, monoblokowe, a także obiegowe, zatapialne i samozasysające. Sprzedajemy modele pionowe i poziome. Z prezentowanych urządzeń można wybierać pompy w kilku wariantach — przeznaczonych do cieczy agresywnych lub zanieczyszczonych (np. ścieki, paliwa, oleje), a także te do wody czystej i umiarkowanie zabrudzonej (np. ze studni, wykopów). W zależności od wybranego sprzętu, parametry pomp nieco się różnią. Posiadają inne uszczelnienia i wirniki. Niektóre modele można personalizować zgodnie z własnymi potrzebami, jednak zawsze przed użyciem pompy, należy przeczytać instrukcję obsługi.