Pompy beczkowe i kontenerowe

Pompy beczkowe i kontenerowe

Pompy beczkowe i kontenerowe – do pompowania płynów o niskiej lepkości z szerokiej gamy pojemników.

Pompy beczkowe oraz kontenerowe FLUX nadają się do pompowania płynów o niskiej lepkości, a zwłaszcza agresywnych i łatwopalnych. Pompy odśrodkowe zapewniają bezproblemowy proces pompowania. Zbudowane na zasadzie modułowej, różne pompy beczkowe mogą pracować z tym samym silnikiem. Ze względu na niewielką masę pompy beczkowe mogą być łatwo przenoszone z pojemnika do pojemnika.

Łatwa obsługa silnika i pompy beczkowej umożliwia krótkie czasy przełączania. Do wyboru są różne pompy beczkowe z uszczelnieniem pierścieniowo-ślizgowym i bez niego, wersje dla większych głowic podających i pomp mieszających. Pompy beczkowe i kontenerowe FLUX są dostępne w wersjach z ochroną przeciwwybuchową, certyfikatem 3A i oraz w wykonaniu FOOD (zgodnie z Rozporządzeniem (EC) 1935/2004 i FDA CFR 21).

W typowych zastosowaniach dostępne są już wstępnie zmontowane zestawy pomp. W połączeniu z przepływomierzem można również skonfigurować półautomatyczne systemy napełniania – w celu precyzyjnego dozowania wystarczy nacisnąć przycisk.